![В селі біля Хмільника петарда вирвала передню панель Фольцвагена, подумати страшно, що буде як така петарда рвоне у роті](/system/posts/covers/000/000/610/home/20191214_093907.jpg?1707082680)
Незважаючи на те, що до Нового року ще майже три тижні, у містах і селах, особливо у вечірній час, все частіше чути вибухи петард. Любителями таких розваг здебільшого є молодь та підлітки. Мало того, що це порушує громадський спокій, такі забави є досить небезпечними і можуть призвести до трагічних наслідків. Вчора, в одному із сіл Хмільницького району Вінницької області внаслідок вибуху петарди було пошкоджено автомобіль. Повідомляють "Життєві обрії"
- Вибухом було вирвано передню зовнішню пластикову панель автомобіля Volkswagen, а під капотом виявлено цілу жменю якогось рижого пороху та капсулу від петарди - розповідає власник автомобіля. Коли я почав шукати тих, хто це зробив, то пошкодження мого авто відійшло на другий план, бо від того, що я з'ясував і до яких наслідків це може призвести - волосся дибки - продовжує розмову власник пошкодженого авто.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТРИ НЕЩАСНІ ВИПАДКИ СТАЛИСЬ ЗА ДОБУ У ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ
- Мені вдалось встановити, що в п'ятницю ввечері, група підлітків розважалась петардами підкидаючи їх під автомобілі. Їх втішало те, що від вибухів, автомобілі аж підкидало. Але справжній шок у мене викликала зовсім інша розвага цих юних екстремалів. Підлітки, беруть петарду у рот, запалюють, тримають певний час а потім викидають. Мені, навіть, уявити страшно, що може бути, коли ця петарда рвоне у роті. Я вважаю, що потрібно негайно заборонити продавати петарди неповнолітнім, бо це може призвести до трагічних наслідків, а батьки повинні контролювати розваги своїх дітей. З приводу цього я написав заяву в поліцію і справа зовсім не в пошкодженому авто, панель я уже замовив. Просто, я вважаю, що з цим необхідно щось робити, поки не трапилось біди, сподіваюсь, що для когось це стане уроком і стримає від подальших необдуманих вчинків - сказав на завершення розмови власник автомобіля.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ У ХМІЛЬНИКУ НЕ ВІДБУЛИСЬ ЧЕРЕЗ ПОЖЕЖУ В МІСЬКІЙ РАДІ
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)