![Подружжя переселенців з Києва відкрило у Хмільнику кав'ярню з зображенням героїчного пса Патрона](/system/posts/covers/000/003/485/home/photo_2022-06-13_15.59.18.jpeg?1707084479)
Подружжя переселенців з Києва відкрило у Хмільнику кав'ярню. На фасаді якого зображений пес Патрон, винюхувач вибухівки, що став улюбленцем українців, - повідомляють Життєві обрії.
Подружжя Донцових Ольга та Ігор спокійно проживали в столиці України, працювали у власній перевізній кав'ярні біля аеропорту "Жуляни". Однак, 24 лютого з початком вторгнення російських окупантів були вимушені покинути рідну домівку. Оселилися у Хмільнику, одразу почали думати як продовжувати жити та заробляти кошти.
- Приїхали ми у Хмільник без доходів, трішки посиділи. У мене третя, у чоловіка друга група інвалідності, пенсії на прожиття не вистачало, окрім того ми дуже хотіли працювати, - розповіла пані Ольга.
Подружжя звернулося до Хмільницької міської ради з проханням надати місце для кав'ярні, яку перевезли з Києва. За сприяння міського голови переселенцям дозволили розмістити кав'ярню у центрі міста, біля дитячого майданчика "Рошен".
- Я хочу подякувати міському голові Миколі Юрчишину за надання можливості працювати, у цю важку хвилину для нас з чоловіком це дуже важливо, - зазначає пані Ольга.
У кав'ярні, окрім кави, хмільничани можуть придбати морозиво, солодощі, напої, хот-доги.
Рішення зобразити на фасаді пса Патрона також є невипадковим. Ольга та Ігор мають свого собаку породи Джек-рассел-тер'єр, що дуже схожий на відомого Патрона. Наразі, він разом з господарями проживає у Хмільнику.
Вчинок сім'ї Донцових є яскравим прикладом того, якщо людина хоче працювати - вона шукає можливості. Ольга та Ігор Донцови продовжують жити, працювати та, як і всі українці, мріють про нашу перемогу, яка об'язково настане.
Микола Околодько
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
СЬОГОДНІ У ХМІЛЬНИКУ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ ОТРИМАЛИ 100 ПРОДУКТОВИХ ПАЙКІВ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)