![Про тарифи на воду, проблеми водопостачання та їх вирішення розповів міський голова Микола Юрчишин в інтерв'ю "Життєвим обріям"](/system/posts/covers/000/003/335/home/6.jpg?1707084375)
Про тарифи на воду, проблеми водопостачання та їх вирішення розповів міський голова Микола Юрчишин в інтерв'ю Життєвим обріям.
" Тарифи на воду - це не чиясь забаганка, це, знову ж таки, реалії нашого часу. До прийняття такого рішення призвела низка об’єктивних причин. Востаннє ціни на водопостачання піднімались у 2019 році. З тих пір відбулося зростання цін на електроенергію, підвищилась заробітна плата.
Видатки підприємства «Хмільникводоканал» зросли у кілька разів. Окрім того, компоненти, які необхідні для роботи підприємства не виробляються на території України і на даний час їх ціна також зросла, якщо не піднімати тариф на воду, то де брати на все це кошти?
Підприємство «Хмільникводоканал» потребує реконструкції, на це теж потрібні гроші. Скажу відверто - водопровідні системи міста у дуже поганому стані. Тому, за час своєї каденції, планую прокласти нові, якісні водопроводи. Це будуть надійні та довготривалі комунікації.
Якщо бути об’єктивними, то ціни виросли на все: паливо, продукти харчування, ліки, на все, що нам необхідно. Ми були вимушені підняти тарифи на воду. На все є свої об’єктивні та суб’єктивні причини, але не все житті відбувається так, як хочеться.
Я хочу вибачитися перед людьми за ці важкі часи, хоч я в цьому і не винен, але мушу нести відповідальність за те, що відбувається у Хмільнику".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
У ХМІЛЬНИКУ ЗАПРАЦЮВАЛА ВОЛОНТЕРСЬКА РАДА
У ХМІЛЬНИКУ ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ ДОПОМІГ ПОНАД 200 БІЖЕНЦЯМ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)