СБУ затримала лідерів міжрегіональної злочинної організації наркоторгівців

СБУ затримала лідерів міжрегіональної злочинної організації наркоторгівців

Служба безпеки України під час спецоперації у Вінницькій та Київській областях нейтралізувала діяльність злочинної організації, яка збувала наркотики на території 15 областей.Щомісячний обіг наркоділків становив кілька мільйонів гривень. Про це виданню "Життєві обрії" повідомили у пресгрупі СБУ. 

У грудні минулого року правоохоронці затримали 6 учасників цього угруповання.Під час досудового розслідування,слідчі СБУ встановили організаторів міжрегіональної мережі збуту кокаїну, мефедрону, героїну, МДМА, амфетаміну, альфа-пвп і канабісу.

Наразі затримано двох лідерів і дев’ять активних учасників злочинної організації.

Встановлено, що свій «товар» зловмисники пропонували на закритому пабліку телеграм-каналу і доправляли його замовникам через так звані «закладки». Для цього організатори угруповання створили в регіонах власні осередки наркокур’єрів, які одержували «продукцію» для продажу поштовими сервісами.

Під час обшуків за адресами проживання затриманих, правоохоронці виявили:

- чорнову «бухгалтерію», засоби зв’язку і комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності;

- банківські картки, на які ділки отримували гроші від наркоторгівлі.

Слідчі органів безпеки повідомили зловмисникам про підозру за ч. 1 та ч. 2 ст.255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній) Кримінального кодексу України. На разі, судом обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання підвартою без права внесення застави.

Заходи із блокування протиправної діяльності проводились під процесуальним керівництвом Вінницької обласної прокуратури.

 

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини