![Ще одне авто від хмільницьких школярів поїхало на передову](/system/posts/covers/000/005/834/home/%D0%B0%D0%B2.jpeg?1707086535)
Сьогодні в Хмільнику відбулась передача авто військовослужбовцям 128 бригади 232 батальйону відділення ЗРА.
Автомобіль було закуплено за кошти, які виручили під час розіграшу благодійної лотареї. Спільними зусиллями учнів Хмільницьких шкіл в ході проведення лотереї було зібрано 233 тисячі 400 гривень.
Це вже не перша подібна акція. В жовтні, цього року, два авто поїхали від хмільничан на поміч захисникам і захисницям 1 механізованого батальйону 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила для українських військових.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
МОБІЛЬНИЙ ЛАЗНЕ-ПРАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ПЕРЕДАЛИ НА ФРОНТ ЖИТЕЛІ ІВАНІВСЬКОЇ ТА ТУРБІВСЬКОЇ ГРОМАД
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)