Що приготували вам зірки: гороскоп на тиждень

Що приготували вам зірки: гороскоп на тиждень

Що приготували вам зірки на тиждень та який ваш сприятливий день (15 серпня - 21 серпня).

ОВЕН (21.03-20.04).

Краще знизити активність і плисти за течією. З'явиться можливість поліпшити відносини з колегами по роботі. Намагайтеся не планувати нічого серйозного. Ви можете розраховувати на підтримку з боку керівництва. Але, схоже, вам доведеться переглянути свої консервативні звички й спробувати пристосуватися до мінливої ситуації. У вихідні ймовірні певні необґрунтовані претензії від близьких людей. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - середа.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05).

Зберіться із силами та змиріться з тим, що відбувається. Змінити ситуацію ви поки не можете. Незроблені справи та невдоволення керівництва можуть ускладнити вам життя. Намагайтеся не приймати серйозних рішень, особливо на емоціях. У вихідні дні можуть виникнути проблеми в сімейному житті. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.

БЛИЗНЯТА (21.05-21.06).

У вас з'явиться реальний шанс одержати бажане, саме те, чого ви сильно прагнете. Це стосується й особистого життя. Вам навіть не доведеться прикладати особливих зусиль. Найкраще трапиться зненацька й буде саме тим, що вам зараз найбільше потрібно. У діловій сфері у вас усе також складеться досить успішно. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - вівторок.

РАК (22.06-22.07).

Налаштуйтеся на серйозні й рішучі дії, але врахуйте, що безрозсудний ризик може зашкодити. Ретельний аналіз ситуації просто необхідний. Якщо ви будете просуватися у вірному напрямку, то навколишні стануть у всьому підтримувати вас, і справи підуть, як по маслу. Ви можете одержати гарні звістки, вам буде щастити на приємні й корисні знайомства. До вихідних зникнуть практично всі проблеми, що обтяжували вас у минулому. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - субота.

ЛЕВ (23.07-23.08).

Бажано не відкладати завершення важливих справ на роботі й, нарешті, прийняти остаточне рішення стосовно особистго життя. Намагайтеся реально оцінювати свої можливості, і не засмучуватися у випадку можливої невдачі, просто виправте допущені помилки, і ви обов'язково досягнете мети. А от від авантюрних планів бажано відмовитися. У вихідні менше роздавайте обіцянок, краще більше справ, а не слів. Сприятливий день - середа, несприятливий день - понеділок.

ДІВА (24.08-23.09).

Вам може стати складно перемикатися з вирішення своїх проблем на проблеми навколишніх. Не варто плутати роботу й дружбу. Намагайтеся не спілкуватися з людьми, які не викликають у вас симпатії. І взагалі менше витрачайте час на порожню балаканину. У вихідні дні не виключені проблеми, пов'язані з підростаючим поколінням. І взагалі варто глянути на життя з філософської точки зору. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - вівторок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).

Ви зможете досягти успіху, нехай проміжного, але він виявиться для вас не менш коштовним, ніж інше велике досягнення. Доведеться багато працювати, щоб довести свою спроможність. Сил і енергії значно додасться і з'явиться можливість використовувати капризи долі у своїх інтересах. А от у вихідні вам доведеться серйозно розбиратися з нагромадженням домашніх справ та сімейних проблем. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - понеділок.

СКОРПІОН (24.10-22.11).

Ви можете розраховувати на успіх практично у всіх сферах життя. Наступає час високої активності. І на вас очікує солідний прибуток. Але намагайтеся, щоб робочі питання не заважали особистому життю, воно теж обіцяє вам чимало задоволень. Треба лише знайти більше часу для себе. Вихідні варто провести з родиною на природі. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12).

Спробуйте зібратися, оскільки саме зараз ви зможете вирішити навіть найважчі проблеми в професійній сфері. Якщо, звичайно, не будете витрачати час і сили на критику навколишніх і жалість до себе. Попросіть поради у фахівця, перш ніж почати втілювати в життя новий план, не виключено, що вас убережуть від помилки. Початі справи у вихідні кидати не варто, краще довести їх до переможного кінця. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - понеділок.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01).

Спробуйте викинути з голови все, що не сприяє вашому розвитку. Не чіпляйтеся за старе, від змін, у тому числі різких і несподіваних, ви тільки виграєте. Традиційний підхід до вирішення проблем може виявитися невдалим, можливо, вам варто переглянути свої погляди. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - субота.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02).

Є ймовірність, що завдяки припливу творчих сил вам удасться знайти нестандартне рішення у складній справі, придумати щось оригінальне, що викличе схвалення керівництва. Цей час доброчинний для вашого професійного росту. У вихідні ймовірні зустрічі з друзями, обмін досвідом і враженнями. Сприятливий день - вівторок, несприятливий день - четвер.

РИБИ (21.02-20.03).

Перед вами можуть відкритися нові можливості в професійній сфері. Не відмовляйтеся від підписання угод і налагодження потрібних і корисних контактів. Намагайтеся більше спілкуватися й не звертайте уваги на незначні проблеми. У вихідні можливі карколомні зустрічі зі старими друзями. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - вівторок.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

ПІСЛЯ ВІЙНИ НАВКОЛО УКРАЇНИ БУДУВАТИМЕТЬСЯ НОВА СИСТЕМА БЕЗПЕКИ У ЄВРОПІ, - ЄРМАК

 

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини