Щоб не «потрапити на гачок» на Вінниччині тим, хто любить рибалити…

Щоб не «потрапити на гачок» на Вінниччині тим, хто любить рибалити…

Вам пощастило впіймати незвичайну, рідкісну рибину?  - Одразу радіти не варто. Адже ви можете сплатити штраф, у випадку, якщо вона занесена до Червоної книги України.
Від 74 гривень до 48 тисяч гривень може заплатити рибалка, який зловить хоча б один із 12 видів риб, занесених до Червоної книги України через загрозу свого зникнення. 
- Види риб, інших водних біоресурсів, які занесені до Червоної книги України, заборонено ловити Правилами любительського і спортивного рибальства, Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища, - повідомляє Вінницький рибоохоронний патруль.
Відповідальність за незаконний вилов червонокнижних видів визначена ст. 90 КУпАП, якою встановлено розмір штрафу на порушників правил рибальства: від 340 до 510 грн з конфіскацією незаконно добутого», - зазначають у патрулі.
Крім сплати штрафу, порушники правил рибальства повинні відшкодувати завдані збитки. Постановою КМУ № 1030 від 07.11.2012 встановлено розмір такс (в розрахунку за кожен екземпляр червонокнижної риби, незалежно від її розміру).
Розмір штрафів за вилов червонокнижних видів риби у Вінницькій області:
48 000 грн. – стерлядь прісноводна;
10 000 грн. – вирезуб причорноморський;
660 грн. – бистрянка російська;
348 грн. – йорж смугастий;
330 грн. – карась золотий (звичайний), марена дунайсько-дністровська, марена звичайна, минь річковий (рос. «налим»), ялець звичайний (рос. «елец»);
246 грн. – чоп великий (звичайний), чоп малий;
165 грн. – йорж носар;
74 грн. – мінога українська;
820 грн. – марена дніпровська.
Незаконне зайняття рибним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду, – карається згідно із ст. 249 ККУ штрафом від 1 700 до 3 400 грн. або обмеженням волі на строк до трьох років.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧОЛОВІК ПРОВАЛИВСЯ ПІД КРИГУ НА ВІННИЧЧИНІ. НА ЩАСТЯ ЙОГО ВДАЛОСЬ ВРЯТУВАТИ...

Content %d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%81%d0%b01

Схожі новини