Сьогодні хмільничани отримали державні нагороди

Сьогодні хмільничани отримали державні нагороди

Хмільничани отримали державні нагороди за особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, - повідомляють Життєві обрії.

Вручення відзнак відбулося сьогодні в приміщенні Вінницької ОВА. Нагороди вручили начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов та народний депутат України Ірина Борзова, - інформують на сайті ОВА.

«Сьогодні героями є всі ті, хто був і є на фронті, і ті, хто з 24 лютого не покинув свою державу і робить усе задля Перемоги тут – в тилу, в цивільному секторі. Дякую за внесок, які робите незалежно від того, де служите і працюєте»,- підкреслив Сергій Борзов.

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено начальника Хмільницької РВА Богдана Кузнєца та скульптора Хмільницької громади Віктора Стукана.

Медаллю «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» ІІІ ступеня нагороджено лікаря-хірурга вищої категорії, дитячого хірурга, онколога Хмільницької центральної лікарні Олега Котика.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

ХМІЛЬНИЦЬКИЙ ЛІКАР-ХІРУРГ ОПЕРУЄ НА ПЕРЕДОВІЙ ТА В ТИЛУ

 

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини