![Стосовно п`яного водія, що пропонував поліцейським хабаря, Хмільницькою прокуратурою скеровано обвинувачення до суду](/system/posts/covers/000/003/682/home/2637087-proponuvav-habar-pyaniy-vodiy-namagavsya-vidkupitisya-vid-politseyskih.jpeg?1707084636)
Стосовно чоловіка, який пропонував та надав неправомірну вигоду поліцейським Хмільницькою окружною прокуратурою скеровано обвинувальний акт до суду, - повідомляють Життєві обрії.
За процесуального керівництва Хмільницької окружної прокуратури до суду передано обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості стосовно 46-річного мешканця Хмільницького району Вінницької області, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України (пропозиція та надання неправомірної вигоди службовій особі).
Досудовим розслідуванням установлено, що чоловік маючи мету уникнути відповідальності за адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративне правопорушення - керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, висловив пропозицію службовим особам – поліцейським сектору реагування патрульної поліції Хмільницького районного відділу поліції ГУНП у Вінницькій області про надання неправомірної вигоди у сумі 10 тис. грн. за не притягнення його до адміністративної відповідальності, а у подальшому надав вказаним посадовим особам неправомірну вигоду у сумі 10 тис. грн.
В ході досудового розслідування особа повністю визнала свою вину та уклала з прокурором угоду про визнання винуватості.
Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За інформацією
Хмільницької окружної прокуратури Вінницької області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
У СЕЛІ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ П`ЯНИЙ ТРАКТОРИСТ ПРОПОНУВАВ ХАБАРА ПОЛІЦЕЙСЬКИМ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)