Так спадщину ділили, що аж брата вбили

Так спадщину  ділили, що аж  брата вбили

23 січня цього року працівники Хмільницького районного відділу поліції затримали двох жителів села Володимирівка за підозрою у нанесенні смертельних тілесних ушкоджень рідному братові. Несумісні з життям тілесні ушкодження зловмисники нанесли потерпілому на ґрунті раптового конфлікту під час застілля. Намагаючись приховати сліди злочину, зловмисники прибрали в будинку та переконували поліцейських, що старший брат вночі прийшов додому побитий, а вранці помер.

Слідством установлено, що три рідних брати після похорон їх матері у її помешканні почали сваритися з приводу майбутнього розподілу спадщини, зокрема, щодо того, кому дістанеться її будинок. Під час сварки, молодший та середній брати, діючи спільно, нанесли множинні хаотичні удари руками старшому братові, від яких потерпілий помер на місці події.

З приводу цього за процесуального керівництва Хмільницької окружної прокуратури до суду передано обвинувальний акт стосовно двох братів (жителів Хмільницького району), які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, чи з мотивів расової, національної або релігійної нетерпимості, або вчинене на замовлення, або таке, що спричинило смерть потерпілого).

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованого злочину перед судом підозрюваним загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-центр Хмільницької окружної прокуратури

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ПОЛІЦЕЙСЬКОГО, ЯКИЙ У ВІННИЦЬКОМУ РАЙОНІ СПРИЧИНИВ СМЕРТЕЛЬНУ ДТП ВЗЯЛИ ПІД ВАРТУ

  Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org  

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини