![У Хмільнику вшанували памʼять Героїв Небесної Сотні](/system/posts/covers/000/004/761/home/fc01bab0-132d-4f10-9c40-13380fb76983.jpg?1707085526)
Сьогодні біля пам’ятного знаку у Хмільнику відбулося загальноміське віче присвячене вшануванню памʼяті Героїв Небесної Сотні, - повідомляють Життєві обрії.
20 лютого, начальник Хмільницької районної військової адміністрації Богдан Кузнец, голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук, заступники Хмільницького міського голови Сергій Редчик і Андрій Сташко, помічник –консультант народного депутата України Андрій Барабан, працівники районної військової адміністрації, районної і міської ради, духовенство, представники громадських організацій, військовослужбовці взяли участь у загальноміському віче «Герої не вмирають».
На початку урочистостей благочинний храмів Хмільницького благочиння ПЦУ протоієрей Іван Пукас звершив поминальний молебень.
Усі присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів у російсько-українській війні хвилиною мовчання.
Учаснику заходу поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та до пам’ятного знаку Захисникам України, загиблим під час широкомасштабного російського вторгнення.
Сьогодні в Україні уже вдев`яте відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні.
У ці дні під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло вершини. Із 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого від поранень померло ще понад 20 протестувальників. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні.
105 Героям Небесної Сотні посмертно присвоєно звання Герой України, а троє іноземців – громадянин Білорусі Михайло Жизневський та громадяни Грузії Зураб Хурція і Давид Кіпіані – посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
У ДЕНЬ ЄДНАННЯ ХМІЛЬНИЧАНИ ЗАСПІВАЛИ ГІМН ТА ПІДНЯЛИ ПРАПОР
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)