![У Хмільнику заснували премію «Літописець Поділля». Вручення премії відбуватиметься щорічно на День міста.](/system/posts/covers/000/005/516/home/u-khmilniku-zasnuvali-literaturno-kraeznavchu-premiyu-litopisec-podillya.jpg?1707086234)
У Хмільнику заснували літературно-краєзнавчу премію "Літописець Поділля". Вручення премії відбуватиметься щорічно на День міста. Про це повідомляє Хмільницька міська рада.
- Хмільницька міськрада підтримала пропозицію шанованих і авторитетних краян про популяризацію історико-культурної спадщини України, Поділля та Хмільницького краю зокрема, а також збереження в місцевому літописі видатних імен та відзначення вагомості їхніх здобутків. 8 вересня на сесії міськради ухвалено рішення про Хмільницьку міську літературно-краєзнавчу премію «Літописець Поділля» та затверджено Положення, що її регулює, - йдеться у повідомленні.
Рішення набуде чинності з 1 січня 2024 року.
Премія буде присуджена за кращі здобутки, ідеї незалежності, духовні цінності та вагомий внесок громадян у національно-культурне відродження Української держави та Хмільницького краю зокрема.
Для розгляду конкурсних робіт номінантів буде утворено компетентне журі.
Пропозиції щодо присудження премії можуть вносити структурні підрозділи міської ради, творчі спілки, національно-культурні та культурно-просвітницькі товариства, громадські організації, редакції друкованих видань. Кандидати, висунуті на здобуття премії, проходять громадське обговорення.
Загальний фонд премії - 15 тисяч гривень.
Церемонія вручення премії буде проходити щорічно на День міста.
Відомості про лауреатів Премії внесуть до Книги «Літописець Хмільницького краю», що зберігається в архівному відділі міської ради.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
У ХМІЛЬНИКУ ПРОВЕЛИ СПОРТИВНІ ЗАХОДИ, ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ТА ЇХ ТРЕНЕРІВ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)