![У Хмільнику жителі багатоповерхівки передали захисникам 190 пар теплих шкарпеток](/system/posts/covers/000/005/694/home/%D1%88%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BF%D0%B5%D1%82.jpeg?1707086400)
Жителі будинку по вулиці Владислава Українця, 56 самоорганізувались, закупили та передали волонтерам для наших захисників 190 пар теплих шкарпеток, - повідомляють Життєві обрії.
- В нашому будинку більшість мешканців - це пенсіонери, у нас немає великих статків, але ми хочемо допомагати нашим воїнам. Ідея про збір коштів виникла в простих звичайних розмовах, у неї немає ініціатора. Будинок наш дуже дружній, люди між собою тісно спілкуються, от хтось і запропонував зібрати кошти для ЗСУ, ця ідея рознеслась будинком по всіх під'їздах і була одностайно підтримана. Здавали гроші, хто скільки може. - розповідає голова будинкового комітету Зоя Головань.
За зібрані кошти жителі будинку вирішили придбати теплі шкарпетки. А щоб закупити їх якомога більше відправили свого представника на оптовий ринок у Хмельницький. Коли справу було зроблено зателефонували волонтерам, запросили до себе та передали шкарпетки для подальшої передачі їх нашим захисникам на передову.
Волонтерка Вероніка Васильєва подякувала жителям за благодійність та підтримку ЗСУ.
- Велике вам дякую. Ці шкарпетки ми розділимо на три підрозділи і передамо нашим мужнім воїнам, які боронять Україну від російських окупантів, - сказала Вероніка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
ДВАДЦЯТЬ ШІСТЬ ТОНН ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ВІДПРАВИЛИ З ХМІЛЬНИКА У ХЕРСОН
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)