Хмільничанка Анастасія Січкарук виготовляє взуття, сумки, клатчі, килимки та багато інших виробів із трикотажної пряжі.
Молода матуся, інженер електроніки за фахом захоплюється цікавим видом рукоділля, яке у великих містах України вже набуло популярності, а в нашому містечку ще вважається новинкою. Тож речі, які створює майстриня – ексклюзивні, бо авторські й тому що їх ще майже ні в кого немає.
- Трикотажна пряжа – це нарізана смужками тканина у вигляді стрічки або шнурочка, - розповідає Анастасія. – Вироби з неї виходять міцні та виглядають оригінально. Я в’яжу гачком або шпицями, залежно від того, який це має бути виріб.
Моя перша робота була - капці для мами. Я оплатила майстер-клас пройшла навчання і виготовила їх згідно моделі, дещо вдосконаливши її. Вони вийшли дуже зручні, крім того мають масажний ефект, тому зараз це її улюблене взуття. Потім зв’язала капці для подружок, далі виготовляла подружці килимок у ванну, потім знайомим стильні літні сумки, далі цілі набори у подарунок…
Підошву для взуття роблю з міцного та надійного матеріалу – мікропористої резини. Вони виходять стильні та цікаві.
Свої роботи Анастасія розміщує в Instagram, для цього вона створила сторінку, з романтичною назвою «Lalafa_ua».
Кожен виріб дарує рідним, близьким, знайомим у стильній упаковці з маленьким конвертиком всередині, де на листівці кілька теплих слів і побажань від майстрині.
Роботи Анастасії Січкарук особливі, як технікою виконання, так і оригінальністю дизайну та декору, а головне, майстриня їх створює із гарним настроєм й теплом душі, вкладаючи у вироби тільки позитив.
- Я ніколи не починаю в’язати, коли в мене поганий настрій, - каже Анастасія. – Для того, щоб робота вийшла вдалою, потрібне натхнення. Кожен виріб повинен бути довершеним та надихати на створення нового, ще кращого та цікавішого.
В’язання з трикотажної пряжі – це ціле мистецтво, в якому можна створити власну авторську модель якогось виробу, або вдосконалити її.
У великих містах проходять живі майстер-класи з виготовлення виробів із трикотажної пряжі, де шанувальниці рукоділля збираються разом, вивчають певні техніки, і в результаті такої зустрічі кожна має виріб і нові знання. Я вважаю, що це чудово, я б з радістю відвідувала такі майстер-класи для того, щоб відчути цю атмосферу, а також організувала б такі навчання для наших хмільницьких рукодільниць.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ОРИГІНАЛЬНІ ВИРОБИ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛАЗЕРНОГО ГРАВІРУВАННЯ ВИГОТОВЛЯЄ МАЙСТЕР З ХМІЛЬНИКА
«ПИВНА ІМПЕРІЯ» - НАСТРІЙ ЛІТА І РОЗКІШ СМАКУ