![У центрі Хмільника відкрили офіс для обслуговування абонентів водоканалу](/system/posts/covers/000/004/842/home/1.jpg?1707085604)
Днями, для зручності хмільничан у нашому місті було відкрито офіс для обслуговування абонентів водоканалу, - повідомляють у Хмільницькій міській раді.
Тепер жителям центральних мікрорайонів міста, які потребують вирішення нагальних питань з водопостачання або водовідведення, не потрібно добиратись на околицю міста, до основного офісу «Хмільникводоканал». Усі ці питання можна вирішити в абонентському відділі підприємства за адресою: м. Хмільник вул. 1 Травня, 1б. Окрім того, тут можна оплатити абонпослуги з водопостачання та водовідведення, замовити перерахунок, отримати довідки та потрібні консультації.
Відділ працює:
* 8.00 – 17.00 (з понеділка по четвер).
* з 8.00 – 15.45 (у п’ятницю).
* 12.00 - 12.45 (перерва на обід).
Контактні телефони для додаткових питань: 097 003-40-01, 068 111-27-01, 068 111-27-02.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)