У церкві на Вінниччині знайшли ворожу літературу

У церкві на Вінниччині знайшли ворожу літературу

У селі Ободівка Гайсинського району 10 вересня під час опису майна в храмі місцеві жителі виявили літературу, зміст якої виправдовує, визнає правомірною збройну агресію росіян проти України, - повідомляють Життєві обрії з посиланням на NaПарижі.

За цим фактом у поліції порушено кримінальне провадження.

Як повідомляють у відділ комунікації поліції Вінницької області, злочин задокументували поліцейські спільно із співробітниками Управління Служби безпеки України у Вінницькій області.

«До поліції звернулась вірянанка однієї із конфесій про те, що під час інвентаризації майна храму, нею виявлено літературу, у змісті якої заперечується збройна агресія росії проти України», - йдеться в офіційному повідомленні.

За вказаним фактом поліцією внесено відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників).

За інформацією з власних джерел NaПарижі, інцидент стався в Ободівці.

Нагадаємо, раніше – у липні - NaПарижі писав, щo до ПЦУ приєдналась парафія у селі Ободівка на Вінниччині. Під час зібрання 19 червня 182 парафіян храму Успіння Пресвятої Богородиці у с. Ободівка підтримали рішення.

Втім, місцеве духовенство УПЦ МП не тільки заперечувало зібрання вірян, а й не погоджувалось залишати храм. Після того, як 9 вересня було завершено процедуру перереєстрації релігійної громади, інвентаризаційна комісія розпочала опис майна та виявила дивну літературу. Вона стосується того, як поминати московського патріарха Кіріла, ситуації з православними храмами у Сербії наприкінці 1990-их, критики НАТО, міфічного «триєдиного народу» тощо.  

Як розповіли редакції місцеві мешканці, перед тим, як залишити храм, з нього три священика УПЦ МП на двох автомобілях вивезли старовинні ікони, різи, корони для вінчання, чаші для причастя та інші майно. Нібито вивозили і літературу. Ту, що залишили, мабуть, вважали макулатурою.  

Наразі жителі Ободівки цілодобово чергують у храмі, щоб його не захопили «сторонні».

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

ГОЛОВА ОВА СЕРГІЙ БОРЗОВ СПРОСТУВАВ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВИБУХИ НА ВІННИЧЧИНІ

 

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини