![У Війтівецькій громаді вшанували пам'ять про героїв-земляків, які полягли за Україну](/system/posts/covers/000/005/478/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BA.jpg?1707086198)
29 серпня, в День пам'яті захисників, у Війтівецькій територіальній громаді вшанували пам'ять загиблих захисників України, які полягли в боротьбі за свободу і незалежність України, - повідомляють Життєві обрії.
На знак вдячності та вшанування пам'яті про воїнів-захисників голова Війтівецької сільської ради Станіслава Ядвіжина разом з колегами та небайдужими односельцями відвідали місця поховання полеглих воїнів-земляків та поклали на їх могили квіти.
З 2014 року територіальна громада втратила дванадцять своїх односельців, девятеро з них із початку повномасштабного вторгнення.
Схилімо голови перед пам"яттю полеглих.
Слава Україні ! Героям слава!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
В ХМІЛЬНИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ЗА УКРАЇНУ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)