Сьогодні, 31 січня Війтівецька громада приєдналась до міжнародного проєкту з протидії домашньому насильству. На території амбулаторії сімейної медицини встановили яскраво-червону лавку з табличкою, на якій зазначено інформацію куди звертатись, якщо потребуєте допомоги, - повідомяють Життєві обрії.
«Червона лавка» – це ініціатива, пов’язана із запобігання домашньому насильству. Ідея народилася в Італії у 2014 році. Вона передбачає встановлення або фарбування лавок у яскраво-червоний колір та наклеювання табличок із контактами спеціалізованих служб підтримки для постраждалих від домашнього насильства.
На відкриття «Червоної лавки» зібралися представники Війтівецької сільської ради, соціальних служб, медицини, вчителі, учні.
- Реалізація такої ініціативи у нашій громаді дозволить привернути увагу населення до проблеми домашнього насильства та об’єднати людей, які постраждали. Люди мають знати, куди звертатися у випадку проявів насильства, хто їх підтримає та допоможе, - зазначила начальник служби у справах дітей Війтівецької сільської ради Оксана Андрієвська.
- Територія амбулаторії сімейної медицини – не випадкова локація для встановлення лавки. Це жвава територія, де щодня буває чимало громадян, саме це і було враховано при встановленні лавки, аби якомога більша кількість людей була ознайомена з координатами протидії домашньому насильству. Поки що лавку встановлено лише у Війтівцях, але таку практику буде застосовано і в інших населених пунктах громади - говорить керуючий справами виконкому Війтівецької сільської ради Ігор Павлюк.
Лавку встановлено в рамках проєкту "Громадський діалог з "Життєвими обріями" за підтримки Української асоціації медіабізнесу та Війтівецької сільської ради.
Публікація підготовлена в рамках проєкту "Громадський діалог з "Життєвими обріями" за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю редакції газети "Життєві обрії" і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)