У вихідні хмільницькі бійці стали переможцями змагань у Вінниці та Тульчині

У вихідні спортсмени з хмільницького клубу "Боєць" стали переможцями змагань з ММА в місті Тульчин та з Зендокай Карате-До у Вінниці, - повідомляють Життєві обрії.

Минулої суботи в місті Тульчин пройшов Кубок Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА. Спортивний клуб «Боєць» виїхав на змагання невеликою командою та провели достойні поєдинки, - зазначає у instagram тренер СК "Боєць" Сергій Городівський.

Золото підкорилося Анастасії Городівській та Максиму Калачику. Срібло у запеклій боротьбі виборов Андрій Мороз.

Вже наступного дня, у неділю в Вінниці пройшов турнір "Кубок Поділля із Зендокай Карате-До", де зібралися спортсмени із Київської, Одеської, Івано-Франковської та Вінницької областей.

Змагання віщували серйозну конкуренцію, оскільки кількість учасників склала 300 спортсменів. Однак нашим бійцям це не завадило здобути призові та чемпіонські місця, - зазначає Сергій Городівський.

Чемпіонами змагань стали Олександра Мельник та Дмитро Даценко. Срібло підкорилося Олені Калачик, Ксенофонту Кіріакіді та Артьому Артьомову. Бронзовими призерами стали Крістіна Городівська, Андрій Маньонок та Матвій Мельник.

Вітаємо хмільницьких спортсменів з перемогою та щиро бажаємо нових досягнень.

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0