В Хмільнику проходили спортивні заходи до Дня захисту дітей

28 травня з нагоди Дня захисту дітей у місті Хмільник відбулись спортивні заходи серед команд закладів освіти Хмільницької міської територіальної громади. Спортивні змагання проходили на міському стадіоні. Юнаки змагались з міні-футболу, а дівчата з волейболу.

Турнір із міні-футболу серед юнаків проводився за участі команд:Соколівської, Кожухівської та Сьомацької шкіл.

Переможцями турніру стали юнаки з Соколівської школи, друге місце зайняла команда з Кожухівської школи, а третю сходинку посіла команда з Сьомацької школи.

Також у спортивному залі ДЮСШ проводився турнір із волейболу серед команд дівчат – учениць шкіл Хмільницької міської територіальної громади, в яких взяли участь чотири команди дівчат.

Фаворитом турніру виявилась команда дівчат школи №2 м. Хмільника, яка стала переможцем турніру. Срібна нагорода дісталась команді Порицької школи, третю сходинку посіла команда Журавненської школи  та четверте місце зайняла команда Кожухівської школи.

Переможці та призери спортивних змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.