![В Хмільницькому районі четверо злочинців зі зброєю побили чоловіків в центрі села (відео)](/system/posts/covers/000/005/500/home/whatsapp-image-2023-09-05-at-150447-2-kopiya-2.jpg?1707086218)
Злочин стався ввечері 4 вересня у с. Мізяків Калинівської територіальної громади поблизу місцевого магазину. Зловмисники побили двох чоловіків, а потім втекли з місця події. Поліцейські за годину затримали правопорушників. За фактом хуліганських дій слідчі розпочали кримінальне провадження, - повідомляє ГУ НП у Вінницькій області.
На спецлінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля магазину четверо невідомих чоловіків погрожуючи зброєю побили двох місцевих жителів. Після цього зловмисники сіли в автівки та поїхали у невідомому напрямку.
Як розповів начальник відділення поліції № 1 Хмільницького райвідділу поліції Володимир Олексюк, двоє знайомих чоловіків спілкувались на вулиці біля магазину. До них підійшли четверо невідомих, двоє з них під приводом розмови відкликали 31-річного місцевого жителя в бік. За кілька хвилин вони почали його бити.
42-річний знайомий потерпілого побачивши хуліганські дії намагався припинити їх, однак, двоє інших невідомих йому завадили: вдарили пістолетом по голові та, коли він впав на землю, почали бити.
Після цього правопорушники сіли в автомобілі ВАЗ та Mitsubishi й поїхали у невідомому напрямку.
Для затримання нападників було введено план «Перехват» та залучено усі необхідні сили поліції. Затримали зловмисників за годину після вчинення злочину у селі Пеньківка Стрижавської територіальної громади.
Ними виявились двоє 19-річних та двоє 20-річних жителів Вінницького району.
Наразі фігуранти поміщені до ізолятора тимчасового тримання, а їх автомобілі поміщені на арештмайданчик. Під час невідкладних обшуків поліцейські вилучили револьвер, димову шашку та телефон.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
ПЕРЕД СУДОМ ПОСТАНЕ СЕКРЕТАРКА ВІЙСЬКОВО-ЛІКАРСЬКОЇ КОМІСІЇ З ХМІЛЬНИКА
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)