![В школі у Війтівцях відкрили клас безпеки](/system/posts/covers/000/004/795/home/1.jpg?1707085555)
Перший урок у ньому провели для учнів 7-го класу. Діти з цікавістю слухали настанови, як потрібно поводитись у небезпечних ситуаціях. На першому уроці семикласникам розповіли про мінно-вибухову безпеку, правила поведінки на воді, правила дорожнього руху та домедичної допомоги, - повідомляють Життєві обрії.
Урок безпеки викликав неабияке захоплення у школярів, вони ставили запитання та отримували на них відповіді. - Тепер ми знаємо, як поводитись в ектримальних ситуаціях, знаємо, що не можна торкатись небезпечних предметів та повідомляти про них рятувальників, - розповідають школярі.
- В Хмільницькому районі уже створено 62 класи безпеки, в яких вчителями та працівниками Хмільницького районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області проводяться «Уроки безпеки», – розповідає заступник начальника Хмільницького районного відділу ГУ ДСНС Віктор Титиївський.
- Це дуже добре, що в школі з'явився такий клас, дітям це цікаво, а в житті це неохідно і може врятувати комусь життя. Ми, педагоги, щоденно навчаємо дітей правилам поведінки, тепер будемо це робити разом з фахівцями: рятувальниками, поліціянтами та медиками, - говорить директор школи Майя Підлуцька.
Облаштування класу відбулось коштом місцевого бюджету Війтівецької сільської територіальної громади та спонсорської допомоги, ми розуміємо, в якому світі ми сьогодні живемо, ці знання необхідні дітям, тому і надалі будемо робити усе, аби діти уміли захистити себе, а при потребі врятувати інших, - розповідає заступник сільського голови Любов Гамак.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
ТРЕТИНА УКРАЇНСЬКИХ БІЖЕНЦІВ В ЄС ХОЧУТЬ ПОВЕРНУТИСЯ ДОДОМУ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)