Відсьогодні почав діяти візовий режим з росією. Більшість українців підтримують дане рішення

Відсьогодні почав діяти візовий режим з росією. Більшість українців підтримують дане рішення

Більшість українців підтримують візовий режим із росією, який відсьогодні почав діяти  - повідомляють Життєві обрії з посиланням на Українську правду.

За результатами опитування КМІС, більшість українців підтримують візовий режим із росією, проте частина респондентів все ще хоче відкритих кордонів.

Про це свідчать опитування проведеного протягом 6-20 липня Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС)

"79% вважають, що між Україною і росією мають бути закриті кордони з візами та митницями. Лише 11% вважають, що обидві країни мають бути незалежними, але дружніми державами з відкритими кордонами без віз і митниць. Також лише 1% респондентів виступають за об’єднання в одну державу", - йдеться у повідомленні.

За даними соціологів, з лютого 2022 року частка тих, хто вважає, що між Україною і росією має бути візовий режим, зросла з 44% до 79% Натомість з 48% до 11% зменшилася кількість тих, хто виступає за "дружні" відносини між країнами. З 5% до 1% впала частка тих, хто хоче об’єднання двох держав в одну.

Судячи з графіку регіонального розподілу, на півдні і сході ще в лютому більшість виступали за "дружні" відносини, однак зараз більший відсоток підтримує наявність віз та митниці.

Навіть серед російськомовних українців 76% хочуть закритих кордонів, а серед українців-білінгвів цю ідею підтримує 78%.

Відсьогодні почало діяти рішення про візовий режим з громадянами рф. Тепер мету своєї поїздки до України кожному росіянину доведеться обґрунтовувати заздалегідь.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

ПРЕЗИДЕНТ ВІДЗНАЧИВ НАГОРОДОЮ КОНСТЯНТИНА КУДІНА, ЯКИЙ ДО ПОЧАТКУ ВІЙНИ ПРАЦЮВАВ У ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ

 

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини