![Вінниччина переходить у "червону зону"](/system/posts/covers/000/002/668/home/257242244_416112460146486_7752000221641604532_n.jpg?1707083902)
Сьогодні о 17.30 відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ та НС щодо епідситуації у Вінницькій області. За кількома індикаторними показниками карантинних обмежень, наша область перейшла до червоного рівня епідеміологічної небезпеки, - про це на своїй сторінці у фейсбук написав голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов.
У Вінницькій області з 00.00 год 18 листопада буде запроваджений «червоний рівень» епідемічної небезпеки - забороняється, зокрема:
* робота закладів громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), окрім адресної доставки та замовлень на виніс;
* робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо;
* робота непродовольчих ринків та магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;
* робота закладів освіти, окрім закладів, в яких 100% працівників мають зелені COVID-сертифікати;
* робота закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів;
* проведення масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
* за окремим рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій – здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним та залізничним транспортом у межах відповідних регіонів;
* посадка пасажирів в автомобільний чи залізничний транспорт, який забезпечує сполучення між регіонами;
* робота закладів, що надають послуги з розміщення (хостели, готелі тощо).
Вимога про закриття закладів не застосовуватиметься, якщо 100% відвідувачів (або учасників), а також працівників (або організаторів у разі масових заходів) мають один із документів:
зелений COVID-сертифікат чи підтвердження повного курсу вакцинації (дві дози або одна для однодозових вакцин);
негативний ПЦР-тест (діє 72 години);
свідоцтво про одужання від COVID-19, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного застосунка Дія (діє 180 днів) — однак згідно з нещодавніми роз’ясненнями МОЗ, ця опція в Дії ще на стадії тестування, тому використовувати її неможливо.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ ЗАХВОРІЛИ НА COVID-19 В ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ ЗА ТИЖДЕНЬ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)