Перед Великоднем Качанівський шкільний колектив провів майстер-клас по розпису писанки задля того, щоб спільними зусиллями якнайкраще підготуватися до святкування радісного свята Христового Воскресіння. У теплі весняні дні усі працівники школи прибрали шкільну територію, висадили різноманітні квіти та прикрасили школу головним атрибутом Великодня - писанкою.
Як розповідає заступник директора з виховної роботи Надія Лотоцька, у школі вони не вперше проводять подібні майстер-класи та заходи для вчителів, останній з яких був – розписування імбирного печива до 8 березня. Усім працівникам сподобалось, тому й надалі вирішили робити такі зібрання традиційними.
-Ідею проводити майстер-клас подала я. Весь колектив школи мене підтримав і ми вирішили постійно перед святковими днями збиратись у дружньому колективі і робити корисні речі для школи, - розповідає заступник директора з виховної роботи Надія Лотоцька.
Перед Великоднем працівники школи вирішили зробити майстер-клас по розпису писанки воском. Вони заздалегідь замовили інструменти та професійні фарби для писанкарства, щоб були гарні та насичені кольори. Перед початком розпису усі разом переглянули відеоурок з писанкарства і тоді вже приступили до роботи. Також для зразків роздрукували схеми та символіку розпису.
Усі присутні із захопленням вчилися власноруч майстерності виготовлення писанки із різними орнаментальними мотивами, кожна писанка із звичайного курячого яйця перетворювалася на маленький світ – тут і квітик, і дерево життя, і символи сонця, і різні геометричні фігури. Завдяки таким вчителям, які оберігають національні традиції українського народу, наша культура, духовний потенціал та кращі мистецькі надбання відновлюються та збагачуються.
А ще однією з привабливих цікавинок школи є Великоднє дерево, прикрашене писанками, яке знаходиться при вході до школи.
Ініціатором цієї роботи була вчителька Любов Зелінська, яка з пінопласту виготовила красиві писанки, оздоблені вирізками з хусток та декоровані квітами. Під час оформлення великоднього дерева їй допомагала вчителька Майя Власюк.
-Ми віримо, що писанкове дерево має сильну енергетику й стане оберегом нашої школи. А наша ідея та її втілення нехай будуть мотивацією для інших людей робити щось корисне та приємне для мешканців міста чи села, – розповідає Надія Лотоцька.
Тетяна Сенцова,
"Життєві обрії"
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:3 ТРАВНЯ. ЩО ВІДЗНАЧАЮТЬ В ЦЕЙ ДЕНЬ ТА ПРИКМЕТИ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org