![«Яскраве свято на вулицях: День вишиванки у Хмільнику»](/system/posts/covers/000/005/104/home/photo_2023-05-18_18-31-31_%283%29.jpg?1707085827)
18 травня по всіх Україні відзначають День вишиванки. До цього свята долучилися і хмільничани, одягнувши вишиті сорочки. День вишиванки у нашому місті - це захоплююче свято, коли вулиці наповнюються яскравими кольорами, веселощами і витриманими вишиванками. Це особливий день, коли ми вшановуємо українську культуру, традиції та національну гордість.
З самого ранку місто оживає. Люди одягнуті у найкрасивіші вишиванки, які виражають їхню індивідуальність та прихильність до національної спадщини та демонструють патріотизм.
Однак, День вишиванки - це не тільки свято моди і краси. Це також день, коли ми згадуємо наших предків, які передали нам цю чудову традицію. Багато людей виходять на вулиці, щоб зустрітися з друзями, родиною та спільнотою. Ми відзначаємо нашу спільну історію, національну єдність та культурну спадщину.
День вишиванки у місті - це не лише день радості та веселощів, але й можливість поглибити розуміння та повагу до української культури. Це свято, яке об'єднує нас усіх, незалежно від віку, статі чи походження, і нагадує нам про нашу національну ідентичність і спадщину, яку ми повинні берегти й передавати майбутньому поколінню.
Люди, вдягнені у вишиванки, виражають свою національну самосвідомість та гордість. Вони прагнуть зберегти та передати традиції своїх предків, показуючи світу свою національну ідентичність.
Текст і фото Анни Гуменюк, студентки ВДПУ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)