Юні тенісисти з Хмільниччини переможці чемпіонату Вінницької області

Нещодавно у місті Вінниця в сучасному спортивному комплексі «Здоров’я» відбувся чемпіонат Вінницької області з настільного тенісу серед міні-кадетів (2008 р. н. та молодше) та серед міні-міні кадетів (2010 р. н. та молодше).

Змагання проходило між учасниками з м. Вінниці, м. Хмільника, м. Могилів-Подільського, м. Мурованих Куриловець, м. Іллінці та Уланівської територіальної громади.

Уланівську ДЮСШ в чемпіонаті представляли п’ятеро вихованців з с. Уланів – Іщук Максим, Вахівський Владислав та з с. Сальниця – Матяш Ганна, Гавронський Іван, Павлюк Діана. Юні тенісисти показали хорошу майстерність у грі і зайняли призові місця у чемпіонаті.

У віковій категорії серед міні-міні кадетів прийняло участь 17 учасників, які були розділені на чотири підгрупи. Найкращого результату у своїй підгрупі показав Іщук Максим, зайнявши І місце. Він вийшов до фіналу, де змагався за першість з тенісистом із м. Іллінці та у запеклій грі завоював срібну нагороду змагань.

ІІІ місце серед дівчаток 2010 р. н. завоювала Павлюк Діана - с. Сальниця.

ІІІ місце серед дівчаток 2008 р. н. здобула Матяш Ганна- с. Сальниця.

Показавши хорошу гру, Гавронський Іван отримав 6 місце, а Вахівський Владислав – 3 місце в підгрупі.

Підготував до змагань спортсменів тренер Голембівський Вадим. Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями.