![Захищаючи Україну загинув 22-річний Герой з села Тараски, Хмільницького району Дем'ян Кравчук](/system/posts/covers/000/005/575/home/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%BD%D1%96%D1%94%D1%86%D1%8C_%D0%BF%D0%B0%D0%BC_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg?1707086287)
У бою з ворогом, внаслідок мінометного обстрілу на Запоріжчині загинув житель Тарасок, Уланівської громади, Хмільницького району Кравчук Дем'ян Олексійович, - повідомляють Життєві обрії.
Молодому захиснику назавжди буде 22 роки. Про страшну втрату інформують в Уланівській територіальній громаді.
Вірний Військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, 29.09.2023 року внаслідок мінометного обстрілу поблизу н.п. Вербове Запорізької області загинув наш земляк – Кравчук Дем'ян Олексійович, 12.11.2000 р.н., житель села Тараски, - йдеться у повідомленні.
Про час та дату поховання Захисника обіцяють повідомити додатково.
Вічна памʼять Герою!
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)