![Завтра через Хмільник до рідного дому у село Пагурці "На щиті" повертається воїн Віктор Лаврик](/system/posts/covers/000/006/210/home/437739915_826819562826609_7329383197139719682_n.jpg?1714070526)
Завтра, 26 квітня 2024 року, до свого рідного дому через місто Хмільник у село Пагурці Хмільницького району "На щиті" повертається захисник України Лаврик Віктор Вікторович, - повідомляють Життєві обрії.
Кортеж із воїном буде прямувати зі сторони села Кожухів та очікується в місті Хмільник орієнтовно 12:30-14:00.
«Коридор шани» формуватиметься вздовж:
вул. Курортна (в'їзд зі сторони с.Кожухів) – вул. Українця Владислава (колишня вул. 1 Травня) – проспект Свободи - вул. Столярчука - вул. Київська - у напрямку с.Уланів до с.Пагурці (рідний дім воїна), - інформують в Хмільницькій міській раді.
Хмільничан закликають гідно зустріти полеглого Героя.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)