!["Зимові етюди" в історичному музеї Хмільника](/system/posts/covers/000/001/573/home/%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8_3.jpg?1707083142)
10 лютого в історичному музеї м. Хмільника у виставковій залі відбулось відкриття картин місцевих художників «Зимові етюди». Тут зібрали кілька десятків робіт митців нашого краю з новорічною, різдвяною та просто зимовою тематикою.
Розпочали презентацію, звичайно, з перегляду самих картин, а на самій виставці були присутні автори робіт: Дмитро Власійчук, Михайло Громов, Микола Загородній, Аліса Євстаф’єва, співробітники міських бібліотек та жителі міста. Виставка буде діяти до 15 березня 2021 року. Працівники музею запрошують усіх охочих завіти до закладу і на власні очі побачити красу зимових картин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:СІЛЬСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ПОДАРУВАЛИ КАРТИНИ МІСЦЕВОГО ХУДОЖНИКА
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)