![Головою Хмільницького міськрайонного суду обрано Олену Павлюк](/system/posts/covers/000/004/738/home/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA_%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0_2023-02-14_%D0%BE_13.24.25.png?1707085503)
У Хмільницькому міськрайонному суді Вінницької області відбулися вибори голови суду, на посаду обрано Олену Павлюк, - повідомляють Життєві обрії.
Голову суду обрали за результатами таємного голосування зборів суддів, строком на 3 роки, - інформують у Хмільницькому міськрайонному суді Вінницької області.
Олена Павлюк з відзнакою закінчила Ужгородський національний університет за спеціальністю «Правознавство» й «Англійська мова та література». У липні 2020 року призначена Президентом на посаду судді Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області.
До неї цю посаду обіймав Валерій Вергелес.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
КОМАНДИР РОТИ ТРО "БАХМУТ" ПРИЙШОВ В РЕДАКЦІЮ, ЩОБ ПОДЯКУВАТИ ХМІЛЬНИЧАНАМ
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)