![Громадська організація "Ми - Вінничани" та благодійний фонд Миколи Філонова "UA" посилюють допомогу Збройним Силам України](/system/posts/covers/000/004/828/home/%D1%84%D1%96%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B21.jpg?1707085586)
Громадські організації виділяють чергову фінансову допомогу на ремонт ще трьох автомобілів, які незабаром поїдуть в зону бойових дій. Наразі ми виконуємо запит бійців, земляків з нашого району, що несуть службу на передових позиціях оборони країни, - зазначили в пресслужбі фонду.
"У сучасній війні наявність у бійців надійного автомобіля - велика перевага і допомога. Тому в цьому напрямку ми теж намагаємось докладати зусиль і підтримувати наших захисників", - зазначив засновник фонду «UA» Микола Філонов. Він також підкреслив, що у нинішніх умовах для ЗСУ дуже важливо мати сприяння з боку громадських і благодійних організацій.
Громадська організація і фонд вже надали допомогу земляками на відновлення техніки на 55 тисяч гривень, на черзі ще дві автівки, закупівля бойових дронів та іншого спецобладнання.
“Ми і надалі сприятимемо ЗСУ у будь-яких питаннях, з яких вони звертатимуться за підтримкою”, — зазначив Микола Філонов.
Нагадаємо, ГО “Ми — Вінничани” прийняло рішення про посилення підтримки ЗСУ. На початку березня місцеві ЗМІ повідомляли про допомогу громадського об'єднання військовим шпиталям Вінниччини де проходять лікування та реабілітацію наші бійці.
Довідково: До громадського об'єднання "Ми-Вінничани" входять народний депутат VIII скликання Сергій Кудлаєнко, екс-голова Вінницької ОВА та колишній мер Вінниці, нардеп двох скликань Олександр Домбровський, партнерами ГО є чинні парламентарі Лариса Білозір, Геннадій Вацак та Микола Кучер, керівник організації очільник Вінницької облдержадміністрації 2015-2019 р. Валерій Коровій.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
КРЕАТИВНІ ПРОЕКТИ ВІННИЦЬКИХ СТУДЕНТІВ ПІДСИЛЯТЬ ІНФОРМАЦІЙНУ БЕЗПЕКУ КРАЇНИ
КОМПАНІЯ МХП ПІДБИЛА ПІДСУМКИ КОРПОРАТИВНОГО ВОЛОНТЕРСТВА ЗА 2022 РІК
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)