Хмільницькі каратисти - переможці "Кубку Заходу"

26 березня в місті Івано-Франківськ відбувся «Кубок Заходу із Зендокай Карате-До 2023». Участь в змаганнях взяли спортсмени із клубів хмільницької громади, - повідомляють Життєві обрії

"Кубок Заходу" зібрав 250 учасників, серед яких вихованці хмільницьких клубів "Боєць" та "Січ". Також до змагань долучилися спортсмени клубу "Ягуар", які тренуються у селах Війтівці та Порик Хмільницького району.

Хмільницькі бійці провели виснажливі поєдинки ставши призерами та чемпіонами "Кубку Заходу".

Спортсмени СК "Боєць": Олександра Мельник, Олена Калачик та Павло Шафорост здобули золото, Максим Вознюк, Владислав Очеретнюк та Ілля Валігура - срібло, Микита Дюбченко та Севастіян Орлов - бронзу, - інформує тренер Сергій Городіський.

Каратисти СК "Січ": Загіка Влад, Івашко Максим, Клименко Артем, Новак Максим, Гончарук Варвара та Сотник Назар вибороли 1 місце, Павлівський Дмитро, Алєксєєв Назар, Сидоренко Андрій, Зільонко Влада, Зільонко Назар і Сидоришин Кирило - 2 місце, Лясковський Дивид та Завадський Андрій - 3 місце, - повідомила у фейсбук тренерка клубу Катерина Цвілик.

Бійці СК "Ягуар": Дубина Вадим та Вдовиченко Ілля стали чемпіонами "Кубку Заходу", Табуленко Олексій - срібним призером, Бойко Ярослав виборов бронзу, - йдеться у дописі тренера клубу Бевзи Андрія.

Вітаємо наших спортсменів з чудовим результатом та бажаємо нових перемог!

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0