![Хмільницькі ліцеїсти зібрали ліки для захисників](/system/posts/covers/000/004/721/home/Y456ZBGnprfH3hU.jpg?1707085489)
У ліцеї №3 міста Хмільника відбулася акція "Попіклуйся про захисника", - повідомляють Життєві обрії.
Учні, вчителі та батьки з радістю долучилися до доброї справи.
За тиждень вдалося зібрати близько 30 кг ліків першої потреби (протизапальні та знеболювальні препарати) на суму понад 50 000 гривень, - інформують у Хмільницькій міській раді.
А ще діти намалювали більше сотні яскравих патріотичних листівкок, щоб зігріти своєю увагою наших воїнів, підтримати їх своїм добрим надихаючим словом.
Ми надзвичайно втішені тим, що у Хмільницькій громаді не переводяться добрі приклади сильної допомоги нашим захисникам і захисницям у час війни, - додають у міській раді.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
У ХМІЛЬНИКУ ЛЮДЕЙ ЗАПРОШУЮТЬ СТАТИ ДОНОРАМИ КРОВІ
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)