Хмільницькі шашкісти - чемпіони області

Нещодавно на базі ДЮСШ – шахово-шашковому клубі міста Вінниці пройшов чемпіонат Вінницької області з шашок-64. Участь у турнірі брали команди з Вінниці, Козятина, Калинівки та Хмільника.

Достойно Хмільницьку громаду представили Тетяна Ковальчук, Анна Ковальчук та Анна Котляр. Усі дівчата навчаються в Хмільницькому аграрному центрі ПТО, захоплюються грою у шашки та неодноразово ставали переможцями та призерами різноманітних турнірів.

Так перемогу в обласному чемпіонаті серед жінок отримала Тетяна Ковальчук, друге місце посіла Анна Ковальчук, а Анна Котляр – посіла почесне третє місце.

До обласного чемпіонату з шашок дівчат підготував тренер Анатолій Ядвіжин, який передає їм не тільки власні знання, а й власним прикладом надихає дівчат до перемог. У даному чемпіонаті, поряд із своїми підопічними  Анатолій Ядвіжин став срібним призером змагань серед чоловіків.