![Масштабний набір добровольців до лав штурмових бригад МВС України триває](/system/posts/covers/000/004/835/home/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2023-02-27_09-40-57-512.jpg?1707085599)
Для посилення української сили оборони в наступальних діях зі звільнення усіх окупованих територій в Україні продовжується національна кампанія з рекрутингу - набір військовослужбовців до штурмових загонів «Гвардія наступу». Проект спрямований винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що найкраще відповідають їм за ідеологією та цінностями.
В основу штурмових загонів входять чинні поліцейські, прикордонники, бійці Національної гвардії. Для усіх штурмовиків “Гвардії наступу” збережуться пільги, передбачені для військовослужбовців і співробітників правоохоронних органів.
У рамках проекту триває запис до 8 бригад з добровольців. Національна гвардія України запрошує у «Буревій», в «Червону калину», що формується в Калинівці Хмільницького району, «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та легендарний «Азов». У Державній прикордонній службі України добровольців чекають у бригаді «Сталевий кордон». У Національній поліції України – у штурмовій бригаді «Лють».
Комплектування цих бригад ґрунтується саме на наборі високомотивованих особистостей. На людях, які мотивовані звільняти українську землю і наших людей.
Долучитися до «Гвардії наступу» можна онлайн, заповнивши заявку на сайті storm.mvs.gov.ua або офлайн – звернувшись щоденно до місцевих Центрів надання адміністративних послуг у Хмільницькому районі.
• Відділ надання адміністративних послуг Калинівської міської ради: м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 6.
• Центр надання адміністративних послуг Війтівецької сільської ради: с. Качанівка, вул Миру,14.
• Відділ надання адміністративних послуг (ЦНАП) Уланівської сільської ради: с.Уланів вул. Миру,9.
• Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Махнівської сільської ради: с. Махнівка ,вул. Нікольського, 15.
• Управління «Центр надання адміністративних послуг» Хмільницької міської ради: м. Хмільник, вул. Столярчука, 10.
• Управління “Центр надання адміністративних послуг у м.Козятин”, вул. Незалежності, 57.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)