На Вінниччині працювала ботоферма, яка щодня створювала понад 500 акаунтів для поширення кремлівської пропаганди

На Вінниччині працювала ботоферма, яка щодня створювала понад 500 акаунтів для поширення кремлівської пропаганди

Кіберфахівці Служби безпеки України у Києві та Вінницькій області заблокували потужну ботоферму, яка працювала на користь спецслужб країни-агресора, - повідомляють Життєві обрії.

В результаті слідчо-оперативних дій області викрито п’ятьох її організаторів, які проводили інформаційні диверсії проти нашої держави. Спеціалізоване обладнання ворожого «осередку» дозволяло щодня реєструвати понад 500 анонімних облікових записів у різних соцмережах, у тому числі заборонених в Україні.

Саме ці фейкові акаунти використовували для поширення кремлівської пропаганди в інтернет-просторі.

Насамперед зловмисники масово розповсюджували дезінформацію про ситуацію на фронті, а також виправдовували збройну агресію рф. Подібні «вкиди» подавали від імені «пересічних» громадян, які нібито проживають в Україні, зокрема у тимчасово окупованих її районах.

За даними слідства, ворожу ботоферму організували четверо мешканців Вінниччини, а її технологічне забезпечення здійснював житель Києва. Встановлено, що вони пропонували «послуги» щодо «розгону» деструктивного контенту з рф.

При цьому основними клієнтами зловмисників були представники спецслужб країни-агресора, які використовували «ботів» для нав’язування рашистської ідеології та московської брехні про війну в Україні. Через підставних осіб ворог купував анонімні акаунти та застосовував їх для проведення інформаційно-підривної діяльності.

За кожного «бота» ділки отримували плату електронними переказами, які проходили через платіжні системи рф.

У межах кримінального провадження за ч. 5 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) Кримінального кодексу України триває слідство для з’ясування всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності винних осіб.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

РОСІЙСЬКИЙ ГЕНЕРАЛ СПЕЦНАЗУ, ЯКИЙ КООРДИНУВАВ ВОРОЖІ ДРГ НА СХОДІ УКРАЇНИ РОДОМ З ВІННИЧЧИНИ

 

 Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org 

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини