![Основні видатки бюджету Хмільницької громади спрямовано на оборону країни, соціальну підтримку та комунальне господарство](/system/posts/covers/000/005/836/home/%D1%8E%D1%8E.jpeg?1707086537)
20 грудня 2023 року на сесії міської ради ухвалено Бюджет громади-2024. Основні видатки головного кошторису спрямовано на оборону країни, соціальну підтримку громадян та комунальне господарство. Про це повідомив Хмільницький міський голова Микола Юрчишин у своєму щорічному звіті.
Доходи бюджету (майже 25 мільйонів гривень) буде скорочено за рахунок вилучення з місцевого бюджету податку на дохід фізичних осіб військових. Військовий ПДФО зараховується до держбюджету з 1 жовтня 2023 і до 31 грудня року, в якому закінчиться воєнний стан.
21,8 мільйона гривень – закладено на харчування дітей 1-4 класів та дітей 5-11 класів пільгових категорій у закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти.
Понад 8 мільйонів гривень – на соціальні виплати (допомога онкохворим, людям з інвалідністю, дітям з інвалідністю, людям похилого віку, жителям громади, в яких народилося двоє і більше дітей одночасно тощо).
4,5 мільйона гривень – на виконання завдань щодо відсічі збройної агресії, забезпечення недоторканості державного кордону та захисту держави, реалізації заходів територіальної оборони та захисту безпеки населення (підтримка захисників і захисниць та їхніх родин, допомога військовим у разі поранення, цивільний захист та безпека у громаді).
Більш як 1,8 мільйона гривень – на розвиток дітей та молоді (нагороди обдарованим дітям, оздоровлення дітей пільгових категорій).
1,4 мільйона гривень – на підтримку спортсменів (за високі досягнення у спорті, перемогу у змаганнях).
Також серед видатків - забезпечення роботи комунальних підприємств та утримання інфраструктури, оплата енергоносіїв, пального для комунальної техніки, діяльність закладів охорони здоров’я, закладів культури, соціальної сфери, органу місцевого самоврядування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
ЩЕ ОДНЕ АВТО ВІД ХМІЛЬНИЦЬКИХ ШКОЛЯРІВ ПОЇХАЛО НА ПЕРЕДОВУ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)