![Учні Хмільницького ліцею №1 склали НМТ з усіх предметів на максимальні 200 балів](/system/posts/covers/000/004/056/home/photo_2022-10-07_11.55.06_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg?1707084933)
Учні Хмільницького ліцею №1 Дмитро Пахолюк та Максим Дубовий склали національний мультипредметний тест ЗНО на максимальні 200 балів, - повідомляють Життєві обрії.
Знання оцінювали з трьох предметів: українська мова, математика та історія.
У Вінницькій обласній державній адміністрації оприлюднили рейтинг найвищого оцінювання учнів, в якому 20 школярів склали ЗНО з усіх трьох предметів на 200 балів.
У цьому переліку є двоє учнів ліцею №1 міста Хмільника. Це Дмитро Пахолюк та Максим Дубовий, які своїми знаннями довели, що навчатися – це перемагати, - зазначають на сайті Хмільницької міської ради.
Юнаки отримали максимальні 200 балів!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)