![Великодні листівки від юних хмільничан передадуть захисникам України](/system/posts/covers/000/001/797/home/Z1FmmBx161CC7lj.jpg?1707083270)
У Хмільнику завершилася акція «Великодня листівка своїми руками». За умовами акції учасникам необхідно було підготувати малюнки-листівки з віршами або побажаннями для захисників, що виконані у будь-якій техніці: гуаш, масло, кольорові олівці, фломастери тощо.
До участі в акції долучились учні та вихованці закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти віком від 5 до 15 років, які надіслали 258 малюнків, листівок, та навіть вишитий рушник у Центр професійного розвитку педагогічних працівників Хмільницької міської ради. У свою чергу дитячі роботи до великодніх свят будуть доправлені українським захисникам.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У ХМІЛЬНИКУ НА ВІННИЧЧИНІ ДІТЕЙ ЗАКЛИКАЮТЬ ВИГОТОВИТИ "ВЕЛИКОДНЮ ЛИСТІВКУ СВОЇМИ РУКАМИ"
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)