![Якщо у вас є речі, якими ви більше не користуєтесь - приносьте їх в "Банк речей" у Хмільнику](/system/posts/covers/000/005/916/home/%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BA.jpeg?1707086615)
Мільйони українців війна позбавила житла і всього що було нажито важкою працею. Люди стали вимушеними переселенцями без будь-яких засобів для існування. На сьогодні в Хмільницькій громаді мешкає понад 6 тисяч ВПО, аби допомогти цим людям інтегруватись в громаду у Хмільнику працюють різні соціальні програми та волонтерські штаби.
Допоміжним елементом в інтеграції ВПО в суспільство є “Банк речей", який функціонує в гуманітарному хабі "Мурашник".
- Ми працюємо для людей - говорить голова ГО "Право" Віталій Дорох.
- Зараз дуже багато українців опинилися в скрутній ситуації. Ми бачили, як люди тікали від війни без нічого, без грошей, без змінного одягу та взуття. Цим людям потрібно було допомагати, так і виникла ідея створення "Банку речей".
- "Банк речей" слугує своєрідним хабом.
Місцеві жителі, а також окремі ВПО, приносять сюди різноманітні речі: одяг, взуття, посуд, продукти харчування тривалого зберігання, ліки, меблі, дитячі іграшки тощо, після чого волонтери все це сортують, перебирають, а потім передають ці речі внутрішньо переміщеним особам, а також малозабезпеченим особам громади. Це допомагає людям позбутися зайвих речей, а тим, хто цих речей потребує - покращити свій побут, , - розповідає Віталій Дорох.
Тому звертаюсь до всіх хмільничан, якщо ви маєте зайвий одяг, взуття та інші речі потрібні людині у повсякденному побуті - приносьте у "Банк речей", не маєте можливості доставити самостійно, зателефонуйте нам і волонтери, організують доставку.
Також звертаюся до людей, котрі опинилися у скруті, потребують, одягу, взуття та іншого - звертайтеся в "Банк речей".
БАНК РЕЧЕЙ: м. Хмільник, площа Перемоги,3, підвальне приміщення Універмагу, гуманітарний хаб "Мурашник". Тел. 093 811-97-51
Публікація підготовлена в рамках проєкту "Громадський діалог з "Життєвими обріями" за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю редакції газети "Життєві обрії" і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)