Чергові перемоги здобули бійці з Хмільника у Львові

28 серпня спортсмени СК «Боєць» взяли участь у турнірі "Lviv Hunter Cup 2021", який проходив у славетному місті Львів -повідомляють Життєві обрії з посиланням на тренера СК «Боєць», голову федерації Зендокай Карате-До у Вінницькій області – Сергія Городівського.

В запеклих поєдинках спортсмени клубу «Боєць» Анастасія Городівська, Ксенофонт Кіріакіді, Дмитро Коломійчук, Максим Олійник вибороли золото.

Павло Шафорост, Максим Калачик, Тимур Зелінський, Андрій Мороз стали срібними призерами змагань.

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0