Хмільничанка Анастасія Городівська стала срібною призеркою на Чемпіонаті світу з ММА

Хмільничанка Анастасія Городівська виборола срібну медаль на Чемпіонаті світу з ММА, - повідомляють Життєві обрії.

Протягом 17-20 серпня в Об'єднаних Арабських Еміратах, місто Абу-Дабі відбувся молодіжний Чемпіонат світу з ММА серед юнаків 12-17 років. До збірної України потрапили спортсмени хмільницького спортивного клубу "Боєць": Анастасія Городівська, Максим Олійник та Дмитро Коломійчук.

Про результати змагань в instagram повідомив головний тренер СК "Боєць" Сергій Городівський:

Анастасії Городівській вдалося виборити срібну нагороду. Максим Олійник та Дмитро Коломійчук провели в своїх підгрупах по три поєдинка, два з яких вони виграли, третій програли і відповідно не вийшли до полуфіналу. Однак наші козаки провели чудові бої.

Я дуже пишаюся своїми спортсменами. Ми отримали безціннинний досвід на Чемпіонаті світу, - йдеться у повідомленні тренера.

Вітаємо наших спортсменів з виступом у збірній Україні та бажаємо покорення нових вершин та багато нових перемог!

ОЛЕКСАНДР УСИК ПЕРЕМІГ ЕНТОНІ ДЖОШУА В СЕНСАЦІЙНОМУ РЕВАНШІ!